Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Galeria

Ikona facebook Ikona Instagram Ikona BIP

ZAPISY NA ZAJĘCIA W ROKU SZKONYM 2023/2024

Zapraszamy na bogatą ofertę zajęć w ramach działalności Czarneńskiego Centrum Kultury! Niezależnie od wieku czy zainteresowań, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Oto, co przygotowaliśmy:

Koło Plastyczne:

  • Jeśli Twoja pasją jest tworzenie pięknych dzieł sztuki, dołącz do naszego Koła Plastycznego. Poznasz różnorodne techniki malarskie i rysunkowe oraz będziesz mógł wyrażać swoją kreatywność poprzez sztukę.

Zespół Taneczny:

  • Wszystkich miłośników tańca serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu Tanecznego. Razem odkryjemy różnorodne style taneczne i poznamy tajniki scenicznego wyrazu.

Gra na gitarze i instrumentach klawiszowych:

  • Jeśli marzysz o tym, aby grać na gitarze lub instrumentach klawiszowych i wprawić innych w zachwyt swoją muzyką, dołącz do naszego studia gry na instrumentach. Początkujący i zaawansowani, wszyscy są mile widziani!

Studio Piosenki:

  • Czy uwielbiasz śpiewać? Studio Piosenki to miejsce dla Ciebie! Odkryjemy razem techniki wokalne, pracę nad interpretacją i występem scenicznym.

Rozwijaj swoje talenty, poznawaj nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i spędzaj czas aktywnie oraz twórczo. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy już bardziej zaawansowanym w danej dziedzinie, nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów umiejętności.

Nie przegap okazji do zapisania się! Czekamy na Ciebie w Czarneńskim Centrum Kultury, aby wspólnie czerpać radość ze sztuki, muzyki i tańca.

Do zobaczenia na zajęciach!

Zapisy do końca września !

Data dodania: 2023-08-29 09:22:59
Data edycji: 2023-08-29 09:40:41
Ilość wyświetleń: 20

Przetargi

Przejdź

Multimedia

Przejdź

Galeria

Przejdź

ŚWIETLICE WIEJSKIE

Przejdź

Nasi Partnerzy

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Wysoki kontrast
Wysoki kontrast
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetuj ustawienia
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook